Купити таблетки для аборту 200 мг міфепристона 400 мг мізопростола

Купити таблетки для аборту 200 мг міфепристона 400 мг мізопростола
Купити Міфегест Міфотаб Міропристон Міфепристон 600мг та Мізопрост Мізопристон Мізотаб Мизопростол 800мг медикаментозний аборт таблетки для переривання вагітності аборту
Купити Медикаментозний аборт таблетки для переривання вагітності Медикаметозне переривання вагітності набір у комплекті дві упаковки: Міфотаб (Міфепристон) 600мг Мізотаб Мізопростол 400мг
аборт таблетками будинку, таблетки для аборту, таблетки для викидня назва набір в комплекті дві упаковки: Міропристон 600 мг таблетки 3 штуки та Міролют 800 мг таблетки 4 штуки

МІРОЛЮТ (MIROLUT) ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ
СКЛАД:
діючі речовини: misoprostol; 1 таблетка містить мізопростолу – 200 мкг;
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, гіпромелоза.
ЛІКАРСЬКА ФОРМА
Пігулки.
ФАРМАКОТЕРАПЕВТИЧНА ГРУПА
Засоби, що застосовуються у гінекології. Простагландіні.Код АТС G02A D06
КЛІНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ПОКАЗАННЯ
Медикаментозне переривання маткової вагітності у ранні терміни (до 42 днів), починаючи з першого дня останньої менструації (у поєднанні з міфепристоном).
ПРОТИПОКАЗАННЯ
Підвищена чутливість до компонентів препарату;
серцево-судинні захворювання;
захворювання печінки та нірок;
захворювання, пов'язані з простагландиновою залежністю або протипоказання до застосування простагландинів: глаукома, бронхіальна астма, артеріальна гіпертензія;
ендокринопатія та захворювання ендокринної системи, у тому числі цукровий діабет, дисфункція надниркових залоз;
гормонозалежні опухоли;
анемія;
застосування внутрішньоматкових протизаплідних засобів (перед застосуванням слід видалити внутрішньоматкові протизаплідні засоби);
підозра на позаматкову вагітність.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗІ
Для переривання вагітності одночасно з міфепристоном препарат необхідно застосовувати у відповідних лікувальних закладах з кваліфікованим персоналом.
Внутрішньо, через 36-48 годин після прийому 600 мг (3 таблетки) міфепристону назначати 400 мкг (2 таблетки) препарату Міролют на натщесерце.
ПОБІЧНІ РЕАКЦІЇ
Переймісті болі внизу живота, запаморочення, головний біль, гіпотензія, тошнота, блювання, метеоризм, пронос, диспепсія, шкірний висип, припливи.
Рекомендовані дози мізопростолу не чинять побічних дій зі сторони серцево-судинної системи, печінки або почок.
ПЕРЕДОЗУВАННЯ
Токсичність мізопростолу у людей не виявлено. Клінічними ознаками, які можуть свідчити про перевищення дози, є сонливість, тремор, судоми, біль у животі, гарячка, посилене серцебиття, артеріальна гіпотензія або брадикардія. Терапія симптоматична.
Застосування у період вагітності або годування груддю
Препарат можна застосовувати вагітним тільки для переривання вагітності, у всіх інших випадках він протипоказань вагітним. При виникненні вагітності у осіб, які приймають мізопростол, терапію цим препаратом слід припинити. Необхідно інформувати пацієнток про потенційну опасность мізопростолу.
Годування груддю після прийому міфепристону слід припинити на 14 днів.
ДІТИ
Досвіду застосування препарату дітям немає.
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Фармакодинамика.
Мізопростол – синтетичне похідне простагландину Е1.
Мізопростол індукує скорочення гладеньких м'язових волокон міометрія та розширення шийки матки. Здатність мізопростолу стимулювати скорочення матки полегшує розкриття шийки та виведення вмісту порожнини матки.
Препарат чинить слабку стимулюючу дію на гладеньку мускулатуру шлунково-кишкового тракту. Великі дози мізопростолу інгібують секрецію шлункового соку.
Мізопростол не виявляє клінічно значущої дії на пролактин, рівень гонадропінів, тиреотропного гормону, гормону росту, тироксину, кортизолу, креатиніну на агрегацію тромбоцитів, функцію легенів та серцево-судинну систему.
Фармакокінетика.
При пероральному застосуванні швидко абсорбується. Одночасне застосування з їжею знижує біодоступність мізопростолу (жирна їжа значно знижує абсорбцію, не впливаючи на тривалість абсорбції).
У стінках шлунково-кишкового тракту та печінці метаболізується до фармакологічно активного діестерифікованого метаболіту – мізопростолової кислоти. Час досягнення максимальної концентрації метаболіту – 15-30 хв. Максимальна концентрація мізопростолу становить 6,08±1,64 мг/мл, мізопростолової кислоти – 499±15 мг/мл. Період напіввиведення мізопростолової кислоти – не менше 30 хв. Чи не кумулює.
Підвищення дози мізопростолу з 200 мкг до 400 мкг призводить до збільшення концентрації у плазмі мізопростолової кислоти у 2 рази.
Виводиться переважно нирками.
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
Для переривання вагітності в ранньому періоді мізопростол слід застосовувати разом із міфепристоном (його не можна застосовувати самостійно). В поєднанні з міфепристоном мізопростол необхідно застосовувати лише за призначенням та під наглядом лікаря лише в спеціалізованих лікувальних закладах, які мають можливість надання негайної гінекологічної допомоги. Застосування препарату вимагає попередження резус-конфлікту та інших загальних заходів, які супроводжують переривання вагітності.
Продається без рецепту, Що можна випити щоб перервати вагітність? Як можна перервати вагітність на ранніх термінах? Що пити щоб був викидень? Як зробити Викидиш таблетками? Що не можна робити після медикаментозного аборту? Як швидко діють таблетки для переривання вагітності? Чи можна купити таблетки для переривання вагітності без рецепта Дієві таблетки для переривання вагітності Дешеві таблетки для переривання вагітності Як можна перервати вагітність таблетками? Як можна перервати вагітність на ранніх термінах?... Купити таблетки для аборту 200 мг міфепристона 400 мг мізопростола