Фіточай Волинський №2 Волынский сбор №2 (заболевания шитовидной железы)

Фіточай Волинський №2 Волынский сбор №2 (заболевания шитовидной железы)
Основна дія:
використовується при:

• захворюваннях щитовидної залози
• захворюваннях органів дихання
• запальних процесах нирок, сечового міхура, хворобах печінки
• серцевій недостатності
• регулює артеріальний тиск

Опис продукта

ВЛАСТИВОСТІ:

болетамувальні, кровоспинні, кровоочисні, протизапальні, протипухлинні, заспокійливі, потогінні, протиревматичні, дезинфікуючі, протимікробні,сечогінні, жовчогінні, покращують апетит та обмін речовин, виводять з організму отруйні речовини та радіонукліди.

ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ:

при захворюваннях щитовидної залози (зоб, мікседема, гіпертиреоз), захворювання органів дихання, туберкульозі, запальних процесах нирок, сечового міхура, хворобах печінки, серцевій недостатності, регулює артеріальний тиск.

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ

Дві – три столові ложки збору залити 1л. гарячої кип’яченої води. Настояти 2 – 3 годин, процідити. Приймати теплим, по одній склянці (250 мл. ) 3 – 4 рази на день за 30 – 40 хв. до їжі або через 1 – 1,5 години після їжі.
При захворюваннях органів дихання, щитовидної залози рекомендується в тій же пропорції (10 г на 1л. води ) робити інгаляції (головні парові ванни), тобто вкритись великим рушником, дихати над парою 20 – 25 хв., після цього витертись рушником, змоченим у холодній воді.

РАДІОЛОГІЧНИЙ КОНТРОЛЬ ГАРАНТОВАНО, ПІДЛЯГАЄ ВІДПУСКУ БЕЗ РЕЦЕПТУ


Склад
перстач прямостоячий, перстач гусячий, перстач сріблястий, дрік красильний, буквиця, чебрець, звіробій, хамеріон, деревій, хвощ польовий, спориш, верес, корінь валеріани, спірея в’язолиста



ЕЛЕКТРОННЕ ВИДАННЯ №1251 СУБОТА, 2 ЛИПНЯ 2011р.

НАШЕ ЗДОРОВ'Я
РАК – НЕ ВИРОК
Тисячі жінок дякують онкогінекологу Нелі Олійник за допомогу в лікуванні передракових захворювань.

Галина СВІТЛІКОВСЬКА

Гінекологічних відділень у лікарнях Луцька є декілька - і скрізь надмір пацієнток. І стільки там болю, трагедій, зламаних доль, нерідко зовсім молодих. Яких тільки історій тут не почуєш.
— Після того, як мені видалили матку, бо мала пухлину, яка росла, чоловік подав на розлучення. Ні здоров'я нема, ні підтримки, ні грошей, а на руках - неповнолітній син, - ділилася горем з сусідками по палаті середніх літ молодиця.
— А все через те, що ми, жінки, не дбаємо про себе. Он моя знайома травами вилікувалася. Правда, такої педантки, як вона, треба ще пошукати. Який то треба мати характер, терпіння, щоб усі ті трави щодня відмірювати, запарювати, пити в точно відзначений час. Тут потрібно все відкласти, а на перше місце поставити здоров'я, - наставляла інших недавно прооперована хвора, жалкуючи, що сама пізно спохопилася.
На жаль, переважна більшість онкохворих переживають запізнілі каяття, бо звертаються за допомогою тоді, коли рак вже в запущеній стадії.
— Одна з моїх пацієнток розповідала, що сім разів йшла в онкодиспансер на обстеження - і сім разів поверталася, боячись почути страшний діагноз, лякаючись самої вивіски на диспансері, - розповідала онкогінеколог із 40-літнім стажем роботи в медицині Неля Миколаївна Олійник. - Я відпрацювала в онкодиспансері 36 років, в повній мірі відчула, наскільки гострою є сьогодні проблема попередження раку. Тому й відкрила приватний онкогінекологічний кабінет.
Час прийому кожного хворого тут не лімітують. Є змога вислухати жіночі скарги й печалі, щиро поспілкуватися з відвідувачами. Головна порада, яку дає лікар: за здоров'я слід боротися. Сама господиня кабінету на запитання про те, як вдається підтримувати таку прекрасну форму, відповідає, що в цьому їй допомагає йога. Мала серйозні проблеми із серцем, кардіологи рекомендували спокій, ледь не постільний режим. Витягла себе сама, перепробувавши усі відомі методи медицини, і врешті-решт опанувала секрети хатха-йоги. З того часу й переконана, що шлях до одужання в будь-якому випадку лежить через самодисципліну і роботу над собою.
Пригадався фрагмент недільної телерозмови головного редактора "Бульвару" Дмитра Гордона з відомим політиком Олександром Зінченком, який подолав серйозне онкозахворювання. Після сеансів хіміотерапії, як згадував, сил зовсім не залишалося, але він змушував себе робити фізичні вправи. Лікувався голковколюванням у знавця китайської медицини. "Важко сказати, завдяки чому я врятувався, - говорив Зінченко, - але воля до життя - фактор дуже важливий".
З цим Неля Миколаївна згідна на сто відсотків. Чимало подібних випадків було й у її практиці, коли навіть при невтішних прогнозах здавалося б безнадійні хворі видряпувалися з лабет раку. Але долю краще не випробовувати, наголошує лікар, тим більше, що при багатьох жіночих недугах є змога виявити так звані передракові стани і попередити грізну недугу. За кордоном рак шийки матки у жінок - унікальна рідкість, до цього просто не допускають. В Україні ж з таким діагнозом помирають тисячі представниць прекрасної статі.
— У нас жінки забувають, що регулярне обстеження в гінеколога має бути залізним правилом. Це в їхніх інтересах. Я поєдную медикаментозну терапію з лікуванням травами. Ще в середині 80-х років мені вдалося скомпонувати збір лікарських рослин, які допомагали жінкам позбутись фіброміом без оперативного втручання. Відомо, що фіброміома — доброякісна пухлина, яка виникає внаслідок збільшення в організмі кількості жіночих статевих гормонів — естрогенів. З їх надлишком пов'язані також і такі захворювання, як ендометріози, мастопатії, від чого страждає дуже багато жінок - потенційних пацієнток онкохірургів, адже пухлини мають здатність перероджуватися у злоякісні. І тут допомагають трави, які так впливають на організм, що пухлини можуть розсмоктуватися, - пояснювала Неля Олійник.
Сама вона зацікавилась фітотерапією ще в юності. У повоєнні роки в селі, де росла, не було ні аптеки, ні лікаря, то ж люди рятувалися народною медициною. Батьки-педагоги десь роздобули книги з фітотерапії, які не раз виручали і родину, і односельчан.
— Я й досі бережу книги травників Носаля і Попова як родинні реліквії. І досі вони є для мене настільними книгами, хоча "перелопатила" багато іншої літератури з фітотерапії, є уже й певні власні напрацювання. Коли йдеться про боротьбу зі стійким і тривалим захворюванням, використовуються збори трав, адже діючі начала одних лікарських рослин стимулюються певними речовинами інших, їх взаємодія й вирішує ефект лікування, - каже Неля Олійник.
Тривалий час у її практиці фітотерапевта найбільшою проблемою було те, що не всі хворі вміли і могли в домашніх умовах правильно готувати складні ліки з трав. У когось бракувало терпіння й часу, у когось - навичок. У 1996 році доля звела Нелю Олійник з народним цілителем, членом Асоціації народних цілителів України Андрієм Симоновичем з Рівного, який теж багато років вивчав застосування лікарських рослин в онкології. Нині він є консультантом Харківського протипухлинного науково-лікувального фітоцентру "Фенікс", де виготовляють готові препарати з трав, збори. Їх тепер і призначає онкогінеколог Неля Олійник своїм пацієнтам.
— Найбільш ефективними, на мою думку, засобами для лікування пухлинних процесів є протипухлинні фіточаї "Волинський-1", "Волинський-2". У перший, наприклад, входять у певних пропорціях корінь родовика, змійовика, живокосту, лопуха, кінського щавлю, пирію; трава астрагалу, буквиці, споришу, хвоща польового, підмаренника, чистотілу, звіробою, парила, полину, деревію, листя омели білої... Словом, самостійно такий збір приготувати непросто. Широко використовую препарати з екстрактом чистотілу, трави люцерни посівної, еспарцету піщаного у поєднанні з іншими методами лікування. Результати у більшості випадків успішні, - наголошує лікар, яка повертає жінкам надію.

© Волинь - інтернет версія
при передруку матеріалів посилання обов`язкове


купить цена  оригинал препарат отзывы покупателей Украина форум... Фіточай Волинський №2 Волынский сбор №2 (заболевания шитовидной железы)